KATOLICKIE LICEUM "ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2019"

Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Fundację Edukacyjną Perspektywy szkoły z czołówki Rankingu Liceów i Techników Perspektyw mają prawo do używania w 2019 roku tytułu honorowego „Złotej”, „Srebrnej” i „Brązowej” Szkoły 2019 wraz ze związanym z tym graficznym znakiem jakości. Katolickie Liceum otrzymało tytuł: „Złotej Szkoły 2019” - nasza szkoła znalazła się na 21 miejscu wśród szkół województwa śląskiego, na terenie diecezji bielsko-żywieckiej. Z roku na rok jesteśmy coraz wyżej, a to wszystko dzięki zaangażowaniu w życie naszej szkolnej wspólnoty zarówno wszystkich pracowników jak i Was drodzy uczniowie.. To ogromne wyróżnienie dla naszej szkoły.

admin1

Galeria

KALENDARZ WYDARZEŃ
CYTAT DNIA
"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało"
Janusz Korczak

Kontakt

Katolickie Liceum Ogólnokształcące
im. Św. Melchiora Grodzieckiego

Plac Dominikański 2
43-400 Cieszyn
Zdjęcie Szkoły